top of page

אבחון מצב בריאותי

אנו מציעים הזדמנות ייחודית להסתכל על הבריאות שלך מנקודת מבט חדשה. למומחים שלנו יש יכולת מדהימה לראות את כל הפרטים של הגוף שלך ולזהות את הסיבות לבעיות ולתקן אותן. אנו משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות ומפתחים תוכניות טיפול אישיות.

 

נתחיל באבחון המבנים העדינים של בן האדם, ביסודם נמצא הגוף  החומרי. 

 גוף  החומרי - מוצר של מבני מידע.  

אבחון בריאות לפי מידע אנרגטי

באבחון בריאות תקבלו תמונה מלאה של מצב הבריאות שלכם. אבחון מצב הגוף, המבוסס על הטכנולוגיה החדשה של המאה ה -21. האבחון מורכב בקביעת הסיבות השורשיות לפתולוגיה ופיתוח שיטות טיפול לאדם. מפעיל מומחה, בעל יכולת לתפוס באופן על מודע את האותות הביולוגיים של הגוף, מסוגל לראות לעומק וברמה גבוהה של אובייקטיביות הפרעות באיברים ובמערכות ממבני מיקרו עד מאקרו.

יכולות והזדמנויות אלו מפותחות על ידי המומחים שלנו במרכז "דרך לעתיד" לפי תכנית רפואית מיוחדת בשיטת ו.מ ברוניקוב.

מומחה מיומן עורך אבחון מלא של מצב הבריאות שלכם בכל הרמות ולכל המערכות, מזהה את הגורמים וההשלכות של ההפרות שנוצרו 

ומבצע תיקון של מבני מידע אנרגטיים. בסוף האבחון תקבלו המלצות לפתרון בעיות של הפרות ולוח זמנים של שיעורים עבורכם.

 

בואו נבין לעומק

האדם הוא מערכת אנרגיה-מידע משולשת, המורכבת מגופים של תת מודע, תודעה ותודעת-על.

התת תודעה - הגוף הפיזי שלנו, מוכר לכל אחד מאיתנו. אנו מבינים זאת דרך האנטומיה הטבעית והפיזיולוגיה - תאים, רקמות, איברים.

תודעה - מצב מודע של פעילות נפשית המאפשרת לך לתפוס, להבין ולפרש מידע מהעולם החיצוני והפנימי.

תודעת-על - מאגר ידע העולה על הניסיון האישי ובא לידי ביטוי באמצעות אינטואיציה, השראה ונוכחות בעלת עומק ונפח.


 

השפעת הסביבה החיצונית

אבחון בריאות כולל התחשבות במצב האנרגיה-מידע של שלוש מערכות תפקודיות של גוף האדם: תת-מודע, תודעה ותודעת-על.

לשדה התת מודע יש צורה של תפוח, הוא נוצר על ידי תהליכי אנרגיה המתרחשים בכל רמות הגוף. בדרך כלל, רדיוס השדה הוא 7 מטרים או יותר.

במהלך האינטראקציה של אנרגיה סולארית וקוסמית בגוף נוצר ביו-אנרגיה( מקור אנרגיה מחומר אורגני) המרכיב את הגוף שלנו בתת המודע.

לשדה התודעה יש צורה של ביצה מוארכת, הוא נוצר על ידי תהליכי אנרגיה המתרחשים במערכת העצבים המרכזית וההיקפית. הוא מעל הראש וגובהו 60 ס"מ ומעלה.

לשדה תודעת העל  יש צורה של כדור, זהו מבנה האנרגיה-מידע של מרכזי אנרגיה של הערוצים.

 

מבנה גוף התת מודע, התודעה ותודעת העל מורכבים כל אחד מ 5 רמות ולכל אחד מהם יש מבני אנרגיה ומידע משלו : צפיפות, פעילות, קשרים ישירים ומשוב וקשרים בין רמות.

 

השפעת המצב הפנימי של האדם על הבריאות

גורמים פנימיים המשפיעים על מצב בריאות האדם כוללים את המבנים הבאים של הגוף: עצם, יחסים בין איברים וערוצי אנרגיה בין איברים. חוסר איזון (הפרות) במבנים אלו הוא אחת הסיבות לפתולוגיה המתהווה באיברים ובמערכות של גוף האדם ומשפיעות גם על איכות היווצרות שדות התת מודע, התודעה ותודעת העל.

לדוגמא, כאשר מאבחנים את מצב הגוף של התת מודע אנו מזהים:

 • חוסר איזון במבנה האנרגיה בכל רמה. 

 • איכות המעבר של אנרגיה סולארית וקוסמית בכל רמה דרך המרכזים העיקריים של גוף האדם דרך ערוצי אנרגיה בין-איברים ותוך-איברים.

 • הפרות של חיבורים קדימה ואחורה בכל רמה

 • הפרות של קשרים בין רמות;

 • הפרות במבנה המידע בכל חמשת הרמות.

 • הפרות שזוהו בתהליך האבחון מתוקנות על ידי מאבחן מומחה לבקשת הלקוח.


 

מי צריך אבחון רפואי?

בעידן שלנו, באורח החיים הנוכחי, התקשורת והתרבות שלנו מעוררת בנו רצונות. כל זה משפיע בצורה כזו או אחרת על כל שלושת תחומי הקיום שלנו. הם יכולים להשפיע הן לחיוב והן לרעה על הרווחה הפיזית, הרגשית והרוחנית שלנו. אנשים רבים מודעים לכך שישנם גורמים רבים המכבידים על חייהם ומבקשים להיפטר מהם, אך אלו בעיות שלא פותרים בקלות וזה נכון במיוחד עבור תושבי ערים גדולות, שבהן הגנה מלאה מפני השפעות מזיקות היא משימה קשה.

לכן חברינו, קרובי המשפחה ואנשי המקצוע שלנו עוברים באופן שיטתי אבחון רפואי. בריאות, נקודתית, חלקית או מלאה, גישה זו מאפשרת לשמור על בריאות, אנרגיה ושמחת חיים. להתגבר על אתגרים חדשים בכל יום.

 

הרפואה נתונה לפעמים לביקורת לא הוגנת, שכן מוטלות עליה משימות החורגות מיכולתה. עם זאת, ראוי להכיר בכך שמדע הרפואה עשה התקדמות משמעותית בתחומים רבים.

לעתים קרובות אנו נתקלים במצבים שבהם אנשים מגיעים אלינו לאחר ניסיונות לא מוצלחים בתחום הרפואה הקונבנציונלית. אנו מפתחים תוכניות טיפול לריפוי עצמי, מציעים מגוון שיטות אבחון רפואי, המבטיחות יחס אישי לכל מטופל בהתאם למצב. יש שזקוקים ליותר מאחרים ולכן יש לנו מספר תכניות אבחון וטיפול.

 

אנו מציעים לכם שיטות, טכניקות וכלים ייחודיים להשגת הרמוניה ואיזון בכל תחומי חייכם. תלמדו על החשיבות של צמיחה אישית, ניהול רגשות ופיתוח יכולות אינטלקטואליות ותפקידם של מבני אנרגיה-מידע, כמו כן שיטות לתיקונם. נעזור לכם למצוא כוחות פנימיים ולהגיע להצלחה בכל מה שתשקיעו מזמנכם. כן נדבר על דרכים שונות לשיקום ושמירה על הבריאות שיעזרו לכם להתגבר על בעיות, להחזיר את האיזון לגוף וליהנות מהחיים במלואם. 

נשמח לעזור לכם בכל שלב בדרך לבריאות ולהרמוניה. צור איתנו קשר כדי ללמוד עוד על השירותים שלנו ולקבל ייעוץ. אנו מצפים לעזור לך למצות את הפוטנציאל שלך ולהשיג חיים מאושרים ובריאים. המסע המרגש לשלמות מתחיל כאן ועכשיו איתנו!

להלן סוגי האבחון:

 • 1 שע׳

  1 000 новых израильских шекелей
 • 1 שע׳

  1 000 новых израильских шекелей
bottom of page