top of page

ויאצ'סלב ברוניקוב 

 דוקטור לפילוסופיה ובוגר האקדמיה הבין-לאומית לאינפורמטיזציה, מייסד מדע ה"קוסמופסיכוביולוגיה" וקולונל של כוחות הרפואה באו"ם.
ברוניקוב הוא מחבר הפרויקט הבינלאומי "אקולוגיה חברתית של מידע של המאה 21"

לפרויקט יש מספר מטרות:
1.הפצה רחבה של ידע וטכנולוגיות של אדם מודע, חדש ובעל יכולות ייחודיות המסוגל לא רק לשרוד בתנאי החיים הקשים של סביבה אגרסיבית ואקולוגית, אלא גם לקחת שליטה על החיים האלו.
2. למידה כיצד להתרחק מהשפעת תהליכים טכנולוגיים, להכניע ולנהל אותם.
3. יצירה והטמעה של טכנולוגיות חדשות בתחומי חיים שונים המבוססות על ידע באירועים עתידיים והיכולת לבחור פתרונות אופטימליים.

שיטת ברוניקוב

שיטת ברוניקוב - פיתוח התפיסה וכוחות העל האנושיים.

המאה העשרים ואחת היא עידן הטכנולוגיה העילית. האנושות גילתה תגליות פנומנליות בתחום המדע והטכנולוגיה, אך שכחה מהיכולות הפנומנליות של האנושות עצמה.  הידע העתיק על התפתחות היכולות האנושיות והפרקטיקות הרוחניות והפסיכוטכניקות שהגיעו אלינו הן יקרות, אך כמעט בלתי אפשריות לקיום בתנאי החיים המודרניים.

אנו צריכים למצוא את הדרך הנכונה שתוביל להתפתחות עצמית ותחזיר את ההרמוניה האבודה ביחסים בין האדם לטבע.  אחת ההנחות של השיטה שפותחה על ידי ויאצ'סלב ברוניקוב אומרת שהתפתחות התפיסה היא הדרך לפיתוח כוחות-על אנושיים. השיטה של ברוניקוב נקראת "הרמוניזציה ופיתוח של תפקודי איברים ומערכות הגוף" והיא מבוססת על עקרונות וחוקים מן הטבע פשוטים, כמו גם ידע קדום על האדם ויכולותיו החוץ-חושיות. שיטת ברוניקוב היא מערכת ייחודית של שיפור האדם על ידי הפעלת תודעת העל. אדם לומד להחזיר את החיוניות במיומנות ובמהירות, להישאר רגוע וממוקד במצבי לחץ, "להפעיל" ולפתח תפקודי גוף שלא היו נגישים בעבר. ה"הפעלה" של פונקציות אלו מעוררת פיתוח יכולת תפיסה, הרחבת יכולות הזיכרון, פיתוח דרכי ראייה חדשות ללא עזרת העיניים -ראייה פנימית ישירה ואלטרנטיבית.

אדם ששולט בשיטת ברוניקוב זוכה ליכולת ראייה עיוורת (עם תחבושת על העיניים). זהו מה שנקרא חזון חלופי או ישיר. זה מאפשר לא רק לנווט היטב בחלל או לקרוא טקסטים, אלא גם לבצע בדיקת אנרגיה-אינפורמטיבית של הגוף, לראות את ההילה של אדם אחר, להבחין בשינויים בגוף, שאינו נגיש למכשירי אבחון בעלי דיוק גבוה. 

 "אנחנו רק מפתחים יכולות נסתרות..." - אומר ויאצ'סלב ברוניקוב. 

שיטת ברוניקוב מציגה סט תרגילים מיוחדים המתאימים לאדם המודרני ומאפשרים לגייס אנרגיה פנימית, להפעיל את המוח ואת מערכת העצבים האוטונומית, לשפר את זרימת הדם ואת המצב הכללי של הגוף. הייחודיות של תרגילים אלו ושל השיטה בכללותה נעוצה בעובדה שהם מכוונים לפיתוח התפיסה של מבוגרים וילדים כאחד. התרגילים כל כך פשוטים ליישום שאפשר אפילו לעשות אותם בבית. הם לא לוקחים הרבה זמן, אבל הם מאוד יעילים. השיטה מאפשרת לכם להגיע להצלחה בחיים האישיים, לשפר את הבריאות, את המצב הרוחני והחומרי.  עם פעילות גופנית סדירה, יש התפתחות פעילה של  שינויים אנרגטיים בגוף. הודות לכך, אדם משתחרר מכמה הפרעות ומחלות. לדוגמה, נראו שיפורים ניכרים במצבם הכללי של חולי סוכרת וילדים הסובלים משיתוק מוחין.

השיטה של ​​ברוניקוב מאפשרת לשלוט בכלים חדשים לתפיסת העולם ומסייעת לאנשים המתמודדים עם זרימות מידע גדולות. לדוגמא, יכולת הראייה הפנימית (ביו-מחשבית) מאפשרת לתלמידי בית ספר ותלמידים לעבד במוחם כמויות מידע גדולות ולמיין אותו לפי עקרון קבצי המחשב. השיטה של ​​ברוניקוב מוגנת בפטנט במדינות רבות בעולם. מידע על זה ניתן למצוא במגזינים ובעיתונים כמו כן בחומרים של כנסים מדעיים. 

ישנם סרטוני וידאו המדגימים את היכולות הייחודיות של אנשים המאומנים בשיטה זו. 

אנו מזמינים את כולם לפיתוח אישיות  ולשיעורים מעשיים, ללא קשר לגיל ולעיסוק. אם אתם רוצים לפתח כוחות על זכרו, אף פעם לא מאוחר מדי לפתח את היכולות שלכם.

СТУПЕНИ

3

מדרגה שלישית

מה תיתן לכם מדרגה שלישית? 
יכולת הזיכרון תתרחב לסוגי זיכרון חדשים כמו זיכרון צילומי, זיכרון "ביו-מחשב" - המאפשר לראות את המרחב שמסביב בהתבסס על תכונה חדשה של המוח, לראות את כל ה"מרחבים" (ללא השתתפות ישירה של העיניים).
תקבלו את היכולת לפעול בתודעה עם זרמי מידע גדולים, תקבלו ידע אובייקטיבי על אירועים עתידיים. ורק אז תוכלו לחוות התעוררות של המציאות האמיתית, שכן בעיניים פקוחות מגוון העולמות השונים לא יכול לזהם ואתם  תחוו שחרור.

2

מדרגה שניה

אדם נולד עם מבנה עדין, בעל תודעה, מטרה ותוכנית פעולה משלו.
במערכת ברוניקוב הוא נקרא ביו-מחשב משום שהדרך שלו לתקשר עם בני אדם דומה לפונקציות של מחשב.  לאחר המוות, המחשב הביולוגי הזה עובר לאדם אחר, אחר כך לשלישי וכן הלאה. 
מחשבים ביולוגיים, אינם מכירים את הרגשות האנושיים, הם אינם מכירים את הכאב, השמחה והמוות. הביו-מחשב יודע על הצד הזה של הטבע האנושי רק "לפי שמועה", ממה שהוא רואה במרחב שלנו. 
רוב המחשבים הביולוגיים אומרים שאנשים לא תקשרו איתם, לא ידעו איך לעשות את זה, למעט אולי פעם אחת לפני המוות. הביו-מחשב נמצא במרחב אחר, מרחב לא חומרי, רוחני והם קרובים למידע רציני מאוד. 
כדי להשיג מידע זה, יש לאמן את הביו-מחשב לעזור לאדם.  אדם לומד לעשות זאת בשלב השני של מערכת ברוניקוב.
התקשורת מתבצעת בעזרת מסך, אותו לומד התלמיד לפתוח, עליו הוא רואה את תשובות הביו-מחשב לשאלותיו. 
כמו כן, ביו-מחשב יכול לשנן כמויות עצומות של מידע ולהציג אותם, במידת הצורך על המסך וזה הבסיס לפיתוח זיכרון צילומי וביו-מחשב. 
מחשב יכול לראות את האיברים הפנימיים של האדם, לראות את הביו-שדה שלו (הילה), לראות מבנים אנרגטיים-אינפורמטיביים ועדינים, ולהקרין זאת לאדם על המסך.

1

מדרגה ראשונה

רוצים לשפר את איכות החיים שלכם? לשפר את העצמי שלכם? לייעל את הפעולות שלכם? לפי שיטת ברוניקוב יש 3 מדרגות שעליכם לעבור על מנת להגיע לשלב בו אתם יכולים לשלוט על התהליכים בחיים שלכם לשפר את העצמי שלכם.

מה תיתן לכם מדרגה ראשונה? 
התפתחות "מבני אנרגיה" של הגוף - תהיה לכם את היכולת לערוך בדיקה "אנרגטית-אינפורמטיבית" ולתקן את הפעילות החיונית של הגוף ובכך לסייע לזולת. 

החסינות הפיזית שלכם תתחזק בנוסף להפעלת מחזור הדם ועבודת מערכת העצבים האוטונומית. תקבלו את היכולת להחזיר את החיוניות, לא להתעייף, לעמוד בלחצי החיים, קצב התגובה שלכם יהיה מוגבר, תפעילו תפקודי גוף שלא פעלו קודם לכן, תשתחררו מפתולוגיות ישנות.

שיטת ברוניקוב "פיתוח המידע של האדם".

התוכנית מורכבת משלושה שלבים ראשוניים: 

שלב הראשון - "פיתוח והרמוניזציה של תפקוד האיברים האנושיים"

 • גישות לריפוי טבעי ומניעת מחלות.

 • פיתוח היכולת להרגיש את האנרגיה שלכם ולנהל את כוח החיים שלכם מאפשר להישאר פעיל באופן יציב דבר המאפשר לכם ללמוד לא להתעייף.

 • החלמה כללית, הפעלה וחיזוק מיומנויות הגנה פנימיות – אנו מלמדים איך  לא לחלות.

 • יכולת לצמצם השפעות שליליות של מידע אנרגטי של אנשים, מכונות וסביבה.

 • פיתוח רמה חדשה של רגישות ויצירתיות.

 

שלב שני - ראייה פנימית

 • התפתחות תודעת העל - ביו-מחשב.

 • פיתוח יכולת יצירת מסך של ראייה פנימית בפקודה (עיניים עצומות), שליטה במסך ובתמונה. יכולת זו דומה לפונקציות של מחשב אישי.

 • השגת היכולת לראות את הגוף שלכם מבפנים.

 • למידה איך לעבוד עם מאגר מידע, שליטה בשיטות חדשות של זיכרון ביו-מחשב, שיטת photoburst (תיקון כמות המידע על המסך לשברירי שניות). יכולות אלו משפרות מאוד את תהליך הלמידה. המחשב הביולוגי המפותח מבצע את הפעולות של מכשורים רבים (שעונים, מצפן, משקפת, מחברות, מארגנים אישיים וכו').

 • מידע על כל תחומי המדע (או מקצוע בית הספר) מוכנס למחשב הביולוגי ללא מאמץ וזה פותח יכולות מבצעיות חדשות הנחוצות.

 • היכולת לראות את מבני האנרגיה-אינפורמציה של הגוף, לבטל את ההשפעה השלילית. היכולת לראות את התמונה הפנימית של הגוף בתלת מימד, כלומר את התמונה ההולוגרפית, שהיא התפתחות של מספר תפקודים של המוח.

 • יצירת מאפיינים אישיים ותפקודים של המחשב הביולוגי.

‏אפשרויות אלו מסייעות לפיתוח תפקודי מוח חדשים.

 

שלב שלישי -הראייה הישירה של האדם

 • פיתוח יכולת הראייה החיצונית בעיניים עצומות.

 • ניהול הבריאות באמצעות המתבונן החיצוני

 • היכולת לקבוע את מיקומו של אדם ללא ראייה, לראות בחושך לראות בחושך, להגדיל מיקרו-אובייקטים ולהראות אובייקטים רחוקים בקרבת מקום, לקרוא ספר בעיניים עצומות, אותו דבר עם ציור וכו'. יכולות אלו נחוצות כדי לפתח את האובייקטיביות של המחשב הביולוגי ולשפר עוד יותר את הדיוק שלו.

 • עוזר לראות את החומר הפנימי ואת מבני המידע האנרגטיים באנשים ובסביבה.

 • השגת היכולת לתכנת את המוח באופן עצמאי.

 • שימוש בפסיכולוגיה מערכתית הוליסטית לעבודה עם מידע במרחב ובזמן. הדרך מהומו סאפיינס לאדם בעל מודעות תואמת את הרעיון: "מראייה ישירה לידע ישיר".

bottom of page